Yaşlılar İçin Etek Modelleri

Yaşlılar İçin Etek Modelleri

Yaşlılar İçin Etek Modelleri

Ülkemizde belli bir yaşa gelmiş olan bayanların da gerek iş hayatında gerekse günlük hayatlarında etek giymesi oldukça normaldir. Bayanların isterlerse şık, isterlerse spor bir görünüm yakalamalarında başlıca yardımcıları olan eteklerde yaşlılar için özel kreasyonlar da hazırlanmaya başlandı. Yurt dışında gerçekleştirilen moda haftalarında dikkat çeken bu durum yaşlılar için etek modellerinin önümüzdeki yıllarda daha ciddi şekilde irdeleneceğini düşündürüyor.

Boyu Kesmemesi Önemli

                Giyilen eteklerin yaş ile boyunda kısalma olan bayanları daha da kısa göstermemesi için diz hizasında olması gerekmektedir. Bayanların daha şık ve daha rahat olabilmesi için de makul olan bu ölçü her etekte kullanılabilir. İstediği tarzı yakalamak isteyen yaşlılar için etek modellerinde bu sene koyu renkler ve ekoseler göze çarpıyor. Özellikle siyah üzerine antrasit ya da benzer renklerde oluşturulan ekoseler bayanlara şıklık katıyor. Özellikle iş hayatında ve özel günlerde kullanımı oldukça uygun olan bu siyah ekose etekler hemen her giyim mağazasından bulunabilir.

Açık Renklerden Uzak Durun

Genç bayanlar için oluşturulan kreasyonlarda sıklıkla açık renklere, beyaza, neon renklere ve pembeye yer veriliyor fakat bu durum yaşlı bayanlar için geçerli değil. Şık olmak isterken olumsuz bir görüntü oluşturmamak için yaşlı bayanların siyah ve gri geçişinde renkler tercih etmesi, en fazla krem rengini ve bordoyu tercih etmesi öneriliyor. Sitemizde yaşlılar için etek modelleri hakkında daha ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ