Yeni Abiye Modelleri

Yeni Abiye Modelleri

Yeni Abiye Modelleri

Yeni abiye modelleri bu sezon bayanların özel günlerini daha da özel ve şık geçirmelerine yardımcı olabilecektir. Zarif bir görünüm elde edilebilmesi için bu sezon en fazla tercih edilecek olan modellerden birisi tabi ki de abiyenin vazgeçilmezi olan balık modeller olacaktır. Bu sezon geçen sezonun sadeliği biraz daha ışıltılar ile kaplanmış modeller dikkat çekici olacaktır. Özellikle göğüs bölümlerinde tercih edilen özel taşlar ve boncuklarla ışıltı arttırılabilecektir.

Yeni abiye modelleri sizleri hem daha şık gösterebilecektir hem de daha elit bir havaya ulaştırabilecektir. Bunun yanı sıra bu sezon daha çok Yeşil ve tonları, maviler ve tonları tercih edilecektir. Zarif modellerde önü kısa arkası uzun modellerde çok dikkat çekici olacaktır. Bununla birlikte şifon kumaş tercihleri olduğu kadar saten kumaşlarda dikkat çekici olacaktır. İşlemeler çok yoğun olarak kullanılan modeller mevcut olacaktır. İşlemlerde altın sarıları ve gümüş renkleri tercih edilerek daha asil ve zarif bir görünüme kavuşulması mümkün olunabilecektir.

Yeni abiye modelleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken giyileceği yere göre bir seçim yapılması ve seçim yapılan ürünlere uygun tasarımların fiziki yapıya uygun tercihler önemli olacaktır. Zarafet ve şıklığın tam olarak yansıtılabilmesi için yapılması gereken size en uygun renk ve modeli belirlemek olmalıdır. Çünkü her renk ve model her bayana aynı oranda yakışmayacaktır ve aynı derecede şıklık oluşmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ