Zara Ceket Modelleri

Zara Ceket Modelleri

Zara Ceket Modelleri

Zara ceket modelleri ile hem kadınlara hem de erkeklere çok özel tasarımlar üretmektedir. Zara hem kadın hem de erkek giyim ürünleri üreten ve bu işte marka olmayı başarmış bir firmadır. Özellikle son sezonda çıkardığı erkek ve kadın ceketlerinde bahsedelim. Daha çok klasik kesim ürünler üreten ve ceketlerde de bu çizgisinden çıkmayan ama klasik görünüme farklı bir tarz katılması başarıyla uygulanmış modelleri mevcuttur.

Zara ceket modelleri kadınlar için klasik çizgilerde ve daha çok koyu renklerde tercih edilse de açık tonlarda mevcuttur. Bu sezon koyu ceketlerinin içerisinde kullandıkları tatlı renk astarlarla dikkat çekici ve zarif ceketleri ile gözler üzerlerinde olacak gibi. Bunun yanı sıra iş kadınlarının çok sık tercih edeceği klasik kesim ve modellerdeki ceketleri de çok sık tercih edilecek gibi görünüyor. Ayrıca çok düğmeli ve yuvarlak kesim ceketleri de dikkat çekici ve çok talep gören ceketlerinden olacak gibidir. Kadın ceketlerinde maskülen modellerde dikkat çekiyor ve erkek modellerinden esinlenilmiş modelleri ile maskülen giyimi sevenlerin ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Zara ceket modelleri erkekler içi ise gene klasik tarzda ama son zamanların en çok tercih edilen blazer modeli ağırlıklı olarak tasarlanmıştır. Renk olarak ise koyu renkler ağır bassa da açık tonlarda da çok fazla seçenek ve model bu sezona damgasını vuracağa benziyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ